Interview s Kristen and Taylorem z Brazilské konference

3. listopadu 2009 v 17:40 | TwilightSMi |  nm-ostatní
Tady je exkluzivní rozhovor s Kristen a Taylorem Lautnerem z Brazílie...ale že mi to dalo než sem to přečetlaxD..ne kecám..xD

Zdroj: Tu
Klik c.č.

Jaké jsou vaše zážitky z letošního Comic Con, v červenci tohoto roku v San Diegu? Kolik vášnivých fanoušků se vám věnovalo?
Kristen Stewart: "Bylo tu pěkné. Bylo to poprvé, co jsme měli takové zážitky. Byli opravdu nervózní a vzrušení. Bylo hezké vidět jejich reakce.

Proč si myslíte, že byla sága tak úspěšná i v Brazílii, nemáme tu nějakou upírskou kulturu?
Kristen Stewart: "Myslím, že je to proto, že to víc než jenom upíří příběh. Celý svět si to může s postavami srovnat. Dobře, jsou tam upíří a vlci, ale oni jsou jen jednoduché postavy. Žijí s lidskými city. Koneckonců, je to milostný příběh. Do té nejkrajnější úrovně je to milostný příběh."

Postava Roberta Pattinsona, Edward Cullen není v knize New Moon uveden, ale ve filmu se objeví.
Kristen Stewart: "Byl to čistě tvůrčí proces. Důvod, proč se tam vlastně objeví, je že na něj Bella myslí. V knize mluví k jejím myšlenkám. Ve filmu ho i uvidíme. Objeví se ve snech, v myšlenkách Belly. No, prostě v téměř celém filmu, myslím."

Proč by podle Vás měla být Bella s Jacobem?
Kristen Stewart: "Jacob je přesně jak má být. Cítím se s ním volná. Není mezi nimi napětí. Ale každý ví, že pro holky tohle nikdy není ta nejlepší volba (směje se). Pro Bellu se touto volbou moc nezabývá."

Přečetli jste knihy před natáčením?
Kristen Stewart: "Já jsem je četla až po přečetní scénáře. Zamilovala jsem se do jejich čtení po přečtení scénáře. Já většinou nemám zájem chodit do knihkupectví do náctileté části a kupovat si knihy, nebyla jsem moc zvědavá. Ale pak ano, přečetla jsem je všechny."

Jaký byl proces přeměny Taylora do role Jacoba ve druhém dílu (musel přibrat 14 kg svalové hmoty), je to hodně vidět v New Moon?
Kristen Stewart: "Nebyl si jistý, jestli bude moc hrát i v New Moon a tak muset trénovat. Nevěděl, jestli tu bude znova hrát. Proto se mu vrátila taková radost. Byl nadšený. Zaslouží si to."

Co by měli udělat dívky, které milují Bellu, aby vypadali jako ona?
Kristen Stewart: "Já nevím. Měli by se podívat na film. Bella není žádná módní ikona. Je jí to jedno. Má na sobě to, v čem jí je dobře."
Taylor Lautner: "To proto, že je Kristen stále krásná, bez ohledu na to, co má na sobě (smích)."

Co jste stihli udělat za ty dva dny, co jste tu?
Kristen Stewart: "Jsme celých 24 hodin v hotelu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama